Online YDS

Defeat YDS ile Online YDS ve YÖKDil Hazırlık Dersleri

Artık online kavramı hayatımızın vazgeçilmez bir parçası; online alışveriş, online eğlence, online eğitim vb. Online YDS hazırlığı, İngilizce dersleri ve özel dersler de teknolojinin sağladığı imkanlarla tabiiki mümkün. Hatta, birçok açıdan yüz yüze emsallerinden çok daha avantajlı.

Online YDS derslerimiz yakında başlıyor…

Neden Online YDS Hazırlık daha avantajlı?

  • Öncelikle online dersler sayesinde mekan sınırlamalarından kurtulursunuz, kendi evinizde, odanızda veya internet erişimine sahip olduğunuz herhangi bir yerde derse katılabilirsiniz, mobil cihazlarınızla bile derslere girebilirsiniz.
  • Derse, dersaneye giderken ulaşım için harcadığınız zamanı kendiniz için ayırabilir, dinlenebilir veya başka bir faaliyet için kullanabilirsiniz yada o saatleride ingilizce bir etkinliğe (film izlemek veya müzik dinlemek gibi) ayırarak, öğrenme sürecinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.
  • Yüz yüze eğitimin yüklediği ulaşım vb. gibi ilave maliyetlerden kurtulursunuz, paranız cebinizde kalır.
  • Normal bir YDS hazırlık kursu 20-30 kişilik sınıflarda 1000-2500 TL arasında değişen ücretlerle mümkünken, Defeat YDS online YDS dersleri sayesinde hem çok daha avantajlı bir ücretle, hem de sadece sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış ders içeriğiyle daha başarılı sonuçlar yakalayabilirsiniz.
  • Hocanız her zaman ulaşabileceğiniz bir yerdedir, yani online. Her an mesaj e-posta gönderebilir, anlamadığınız bir hususta sorular sorabilirsiniz.
  • Ve internet teknolojisinin sağladığı imkanlarla, çeşitli sebeplerle kaçırdığınız dersleri, daha sonra uygun olduğunuz bir vakitte izleyebilir, veya katıldığınız bir dersi tekrar dinleyerek, ders’te anlatılan konuları pekiştirebilirsiniz. Bu sayede tek bir kuruşunuz bile zayi olmaz.

Daha fazla sorularınız için lütfen arayın:

Telefon Numaramız: 0544 550 7622

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım:

[contact-form-7 id=”141″ title=”OnlineYds”]

yds hazırlık android programıYDS kelime listeleri, Kelime Testleri, Mini YDS testleri, ve makaleyi dinleme özellikleri, yeni geliştirme çalışmaları kapsamında şimdilik kaldırılmıştır. Bu özellikleri daha kullanışlı olarak Defeat YDS Anroid uygulamamızda kullabilirsiniz. Defeat YDS indirme linki