Defeat YDS Kelime

YDS Kelime Ezber Android Uygulaması

YDS Kelime Ezber Android Uygulaması

ydskelime_gorunum1Defeat YDS Kelime Ezber Android uygulamasını günler süren bir uğraş ve emek sonucunda  hizmetinize sunuyoruz. Google Play Store’da ulaşabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

İndirme linki: http://play.google.com/store/apps/details?id=defeatyds.com.defeatkelime

 

YDS Kelime Programı Ekran Görüntüleri:

[slideshow_deploy id=’402′]

YDS Kelimelerinin Kaynağı

Defeat YDS olarak web sitemizde bir süredir YDS seviyesinde güncel konulardan derlenmiş okuma parçalarını yayınlamakta, parça içerisindeki YDS açısından önemli kelimeleri kullanıcılarımıza web tabanlı olarak sunmaktayız. Bunula birlikte özgün YDS sorularıyla müdavimlerimizin YDS formatına daha aşina olmalarına çalışmaktayız. Defeat YDS sitesinde sunduğumuz okuma parçalarından bir tanesinin 2016 Bahar YDS’inde birebir çıkmış olması, çalışmalarımızın doğru istikamette olduğunu ispat ederken, aynı zamanda bizim içinde bir gurur ve şevk kaynağı olmuştur.

İnanıyoruz ki burada sunduğumuz okuma parçaları ve kelimelerinin öğrenilmesi YDS’de başarıya giden yolda önemli bir adım olacaktır. Defeat YDS Kelime Uygulaması, okuma parçalarında verilen kelimeleri çok daha verimli ve hızlı bir şekilde öğretecek araçlarla sunmaktadır. Bu nedenle bu uygulamayı kullananların Defeat YDS’de verilen okuma parçalarını da okumalarını önermekteyiz. Çok daha verimli olacağına inanıyoruz.

Kaliteli Telafuz için

Kelime seslendirmelerini kaliteli bir şekilde dinlemek için Google TTS uygulamasını telefonunuza yükleyerek, telefonunuzun dil ve giriş ayarlarından Google TTS’i etkin hale getiriniz. Ayrıca Google TTS’in hem İngilizce hem de Türkçe ses dosyalarını indirerek, etkin hale getiriniz.

Doğal Sesle Dinleme

Kelimelerin doğal insan sesisiyle telafuzunu dinlemek için YDS Kelime uygulamasının ayarlar bölümünden Doğal sesler seçeneğini etkin hale getiriniz. Program ayarlarına sağ üst ayar ikonundan ulaşabilirsiniz.

Kelime Kartları

Kelime kartları çalışma modülüne girdiğinizde, başarı puanı en düşük veya hiç test edilmemiş 10 kelimeyi çalışmanız için hazırlar. Her girişnizde bu kelimeler kelimelerin başarı puanlarına göre değişiklik gösterebilir.

Kelime Kartlarını ayarlar menüsünden istediğniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bunlar; sadece anlamı göstererek kelimeyi tahmin çalışması yapabilir, veya kelimeyi göstererek anlamı çıkarmaya çalışabilirsiniz.

Testlerde sorulan sorular

Her test için ayarlar bölümünde kişiselleştirilme özellikleri mevcuttur. Her test modülü öncelikle en zayıf olduğunuz kelimelerden sizi test edecektir. Testlerde soru sayısı sınırlaması yoktur, istediğiniz zaman sınavlarınızı sonlandırabilirsiniz. Bu özellik, en kısa zaman dilimlerini bile birer soru da olsa test çözebilmeniz ve değerlendirebilmeniz için düşünülmüştür.

Yazma ve Dinleme Testleri

Yazma ve dinleme test modülleri, hem dinleme hem de yazma becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir test modülüdür. Bu sayede ister sadece dinleme beceriniz için dinleyip yazmayı da tercih edebilirsiniz.

Çoktan Seçmeli Testler

Çoktan seçmeli test modülü çok değişik varyasyonlarda kelime testi yapabilecek seviyede programlanmıştır. İster kelime ve Türkçe anlamı, ister kelime ve eşanlamlıları, ister kelime ve ingilizce anlamı veya cümledeki boşluklara uygun düşen kelimenin getirilmesi gibi testleri tercihlerinize göre yapabilir, yahut hepsini seçerek test metodları arasındaki seçimi YDS Kelime Programının yapmasını tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz Aktivasyon için tıklayınız

yds hazırlık android programıYDS kelime listeleri, Kelime Testleri, Mini YDS testleri, ve makaleyi dinleme özellikleri, yeni geliştirme çalışmaları kapsamında şimdilik kaldırılmıştır. Bu özellikleri daha kullanışlı olarak Defeat YDS Anroid uygulamamızda kullabilirsiniz. Defeat YDS indirme linki